YOUNG STARS CAMP- kolejne dni obozu.

Już kilka dni minęło od obozu, a ja dopiero zaczynam tworzyć notki. W pierwszej zobaczyliście naszą drogę i przyjazd. Kolejne dni mijały nam coraz lepiej- wszyscy poznawaliśmy się lepiej, byliśmy na pierwszej wyprawie do miasta (gdzie znalazłyśmy swoją ulubioną kawiarnię, z którą potem się nie rozstawałyśmy oraz przeżyłyśmy chwile grozy na karuzelach haha), robiliśmy sobie zdjęcia i ekscytowaliśmy się każdą chwilą w Okunince. 
Poniedziałek był w sumie takim pierwszym pełnym dniem obozu i wtedy odbyło się pierwsze q&a z Sylwią Przybysz oraz warsztaty taneczne i wokalne (daliśmy radę!) Zrobiliśmy sobie nawet wspólne zdjęcia i świetnie bawiliśmy się na dyskotece!
Wtorek zaczęliśmy od porannego warm up'u z Sylwią Lipką i nawet byliśmy na plaży! Wieczorem czekał nas koncert Sikorek, na którym wszyscy świetnie spędziliśmy czas, śpiewając wspólnie piosenki i rozmawiając:) Środa minęła nam mega szybko, bo po południu mieliśmy gry terenowe (nasza grupa, inna pojechała w tym czasie na spływ kajakowy), podczas których podzieleni zostaliśmy na grupy, których kapitanami byli artyści. My trafiłyśmy do grupy z Olciiak i Olgą..i powiem Wam, że wygrałyśmy! Na koniec skakaliśmy grupami na skakance i świetnie zakończyliśmy ten dzień sesją zdjęciową!
W następnej notce opowiem Wam o kolejnych dniach i możliwe, że czasami coś przekręcę, ale pomagam sobie planem obozu, który czasami na bieżąco ulegał zmianie, dlatego nie pamiętam dokładnie, co miało miejsce w jaki dzień tygodnia! Enjoy!

VLOG z Young Stars Camp 2016 | wspólny teledysk i reklama Fanty!

Już wczoraj wróciłam do domu po całym dniu jazdy. Czuję się naprawdę dziwnie, jestem smutna, ale obiecałam sobie nie płakać, tylko cieszyć się tym, że mogłam przeżyć tak cudowne 10 dni z artystami i wszystkimi super osobami, które poznałam na obozie. "To dopiero początek naszej przygody..". Teraz na bieżąco będę dodawała notki z YOUNG STARS CAMP, jeszcze nie wiem, czy podzielę je na dni, czy bardziej na zdjęcia i wydarzenia, ale na pewno możecie spodziewać się ogromnej fotorelacji! Dzisiaj chcę wstawić tutaj VLOG, który zmontowałam na szybko jeszcze będąc na obozie. Do tego  NASZ WSPÓLNY OBOZOWY TELEDYSK nakręcony wraz z ekipą YOUNG STARS i reklamę Fanty Jeremiego, w której każdy z nas wziął udział:)
<- tutaj VLOG, szybko sklejony, najważniejsza pamiątka:')

 TUTAJ nasz wspólny klip (dziewczyna w onesie z tygryskiem wbiegająca do wody, przytulająca się z przyjaciółkami i leżąca na trawie to ja +scena, gdy Sylwie pocieszają trzy dziewczyny siedzące na ławce- ta po lewej to też ja XD)
 tutaj reklama Fanty, którą kręcił Jeremi odwiedzając nasze obozowe pokoje- za drugim (CHYBA dobrze pamiętam) wchodzi do nas (nasze super drzwi!) i ta dziewczyna w onesie z tygryskiem, która skacze ze szczęścia po tym, jak dostała autograf to ja (nie miałam pojęcia, że ten moment też został nagrany haha)

Za kilka dni wracam do Was z następnymi postami, enjoy!

YOUNG STARS CAMP [ pierwszy dzień ]

NARESZCIE nadszedł ten dzień- wyjazd na obóz YOUNG STARS! W sobotę rano przyjechałam do Pauli do Gdańska, zrobiłyśmy zakupy na obóz, ogarnęłyśmy się, a w niedziele nad ranem razem z Wiktorią, we trzy wyruszyłyśmy DO OKUNINKI!
Na miejscu byłyśmy jako pierwsze, po czasie dojechały kolejne osoby a na końcu dwa autokary, które przywiozły wszystkie osóbki. Jak na razie mieliśmy czas na rozpakowanie, kilka gier integracyjnych i zapoznanie się. Jestem zaskoczona mega miłą atmosferą, panującą tutaj- wszyscy gadamy, tańczymy i śpiewamy razem! Idealnie! A do tego okolica jest serio piękna. Pod wieczor odwiedzili nas artyści- zostali na chwilkę, żeby się przywitać, pogadać chwilkę i pojechali do swojego ośrodka.
 TO DOPIERO POCZĄTEK A JUŻ JEST TAK WSPANIALE! Z każdym dniem będzie jeszcze bardziej idealnie :)

lipiec- inspiracje

Z racji, że już od kilku dni mamy pierwszy, oficjalny miesiąc wakacji, przychodzę do Was z inspiracjami. Wiem, że potem nie będę miała na to czasu, a chcę aby co miesiąc taka notka się tu pojawiała:) Jak zwykle, starałam się wszystko ze sobą dopasować, aby wszystkie zdjęcia jakoś fajnie grały i tworzyły jedną całość, ale, że mam dzisiaj trochę więcej czasu, pobawiłam się w kolaże i designy, zapraszam do oglądania!:)
Już w tę sobotę rano jadę do Gdańska, do Pauli i Wiktorii, z którymi w nocy wyruszamy na YOUNG STARS CAMP! Posty z obozu będę starała się dodawać codziennie, a vlogi raz na kilka dni lub z poszczególnych wydarzeń!:) 

summer vibes

MAMY WAKACJE, a ja dopiero teraz się do Was odzywam. Nie wiem jak to się stało, ale przez chwilę zupełnie zapomniałam o blogu, miałam ostatnio tyle rzeczy do ogarnięcia, że pisanie tutaj zeszło na boczny tor. Na szczęście wszystko mi się udało, humor mi dopisuje, a na blogu będę już regularnie dodawać notki!
Chcę wykorzystać te dwa miesiące w 100% dlatego będę miała mnóstwo tematów i zdjęć:) Jak na razie moim priorytetem jest OBÓZ YOUNG STARS (którego już tak bardzo nie mogę się doczekać!), a jeszcze przed nim planuję kilka wyjazdów- podpisywanie płyty Sylwii Lipki w Gdańsku, spotkanie z Paulą i zlot fanów ROOM94 w Warszawie! 
Po obozie wyjazd nad morze z rodziną, kolejny wypad nad jezioro i morze z przyjaciółkami, kilka zlotów, pojedynczych wypadów i Festiwal! A to dopiero początek mojego planowania! Jedno jest pewne- nudzić się nie mam zamiaru a ze wszystkiego będę zdawała Wam relacje na blogu jak i na kanale!:)
Opowiadajcie mi jakie Wy macie plany na wakacje!:) Buziaki!