tumblr inspirations - styczeń

Siemka! Pierwszy tydzień ferii za mną. Jestem zadowolona- znajduję czas jednocześnie na siłownię, ćwiczenia, czy spotkania ze znajomymi, jak i na leniuchowanie przy ulubionych serialach. Nie wspominałam Wam, że nie mam telefonu-poszedł do naprawy (szklane telefony nie są odporne na upadki, uważajcie, haha) i nie wiem, jak długo będę go jeszcze pozbawiona. Mam nadzieję, że szybko dostanę go z powrotem, bo niestety nie mogę robić zdjęć na bloga i ogólnie leżę ze wszystkimi portalami społecznościowymi, nad czym ubolewam. Dlatego też dzisiaj przedstawiam Wam kilka inspiracji znalezionych na lapku i wracam do ostatniego odcinka mojej ulubionej dramy. A jak tam u Was? Kiedy macie ferie? Planujecie je jakoś szczególnie?


Shut Up Flower Boy Band | kdrama

Od dawna zastanawiałam się, czy publikować tutaj rzeczy typu... właśnie. Postanowiłam opowiedzieć Wam dzisiaj o dramie, którą skończyłam oglądać niedawno. Ciekawiłam się, czy w ogóle zainteresuje Was taka seria postów, ale... przecież to mój blog, piszę tutaj o tym, co lubię i czym się pasjonuję, dlatego, czemu by nie pisać też o dramach? Dodam jeszcze-dramy-koreańskie seriale, które od kilku lat zajmują cały mój czas wolny. Drama, którą przedstawię Wam dzisiaj to "Shut Up Flower Boy Band".
"Eye Candy jest 6-osobowym undergroundowym zespołem rockowym prowadzonym przez Byung Hee. Kiedy grupa przenosi się do prestiżowego Liceum, natrafia tam na swojego rywala, Strawberry Fields." Gdybym miała kierować się tylko tym opisem... zrezygnowałabym, a to byłby naprawdę ogromny błąd.
Oprócz zwykłej historii o niezależnym zespole rockowym i muzyce, która tworzą, to też opowieść o miłości, przyjaźni, pasji, niezależności. Opowieść o sławie i karierze od wewnętrznej strony. Opowieść o trudnych wyborach i decyzjach, które zadecydują o dalszych losach bohaterów. Wszystko to poparte mądrymi wypowiedziami, motywującymi sentencjami i świetnym podkładem muzycznym. No dobra- aktorzy to nieźli przystojniacy, co dodatkowo wpływa na moją pozytywną opinię!
Tak więc- jeśli przez ferie  czasami dopadnie Was nuda, przypomnijcie sobie o tym, co tutaj zobaczyliście i znajdźcie czas na te 16 odcinków tak dobrej serii. Nawet, jeśli nie fascynuje Was kultura Korei Południowej, tak, jak mnie, to gwarantuję, że drama przypadnie Wam do gustu:)
Mega się cieszę, że mogłam pokazać na blogu kolejną cząstkę mnie i tego, co lubię. Spodziewajcie się różnych notek o kulturze Azji i rzeczach, które w niej uwielbiam:) Opowiadajcie mi, co tam u Was!

Paczka od Emilki- wymiana z Twittera.

Wspominałam Wam już o tym, że na święta postanowiłam wymienić się paczką z dziewczyną poznaną na Twitterze. Wczoraj paczka pojawiła się u mnie w domu, a oprócz rzeczy w niej zawartych otrzymałam cudowną internetową przyjaciółkę. Dzięki całej tej akcji z wysyłaniem sobie podarków, zaczęłyśmy pisać, poznawać się. Okazało się, że lubimy to samo, obydwie pasjonujemy się koreańską kulturą i muzyką. Jestem zachwycona wszystkim, co Emilka mi wysłała, a to nie koniec- nie zamierzamy kończyć naszej znajomości tylko na tym. Na bieżąco będziemy utrzymywały kontakt i pisały do siebie listy. Z dnia na dzień, z każdym kolejnym słowem, rozmową, uwielbiam ją coraz bardziej. Kolejny raz przekonałam się, że internetowe znajomości, to świetna sprawa. gdyby nie Twitter, nie poznałabym tak cudownej osóbki, jaką jest Emilka. A teraz, nie przedłużam, chwalę się moją paczuszką!
Mimo, że dzieli nas tyle kilometrów, rozumiemy się i dogadujemy. Pamiętaj, że serduszkiem jestem zawsze przy Tobie!

| początek ferii | mix zdjęć |

Siemka! Właśnie zaczynam ferie, podczas których mam zamiar nadrobić wszystkie zaległości blogowe (dużo postów czeka na publikację i obróbkę). Do tego mam zamiar codziennie chodzić na siłownię (wspominałam, ze od nowego roku zaczęłam ćwiczyć na siłce?). Mam dużo planów i rzeczy do ogarnięcia, te dwa tygodnie są dla mnie zbawieniem. Wczoraj byłam na osiemnastce, gdzie świetnie się bawiłam, ale z racji tego, że wróciłam... wyczerpana, to dzisiejszy dzień do aktywnych nie należał, nad czym bardzo ubolewam. Jutro natomiast ruszam z podwójną mocą i energią do nadrobienia wszystkiego!:)
A jak tam u Was? Kiedy macie ferie? Jak idzie Wam w szkole? Wracam do oglądania "Singielki" i życzę Wam udanego tygodnia!
 

| poduszka w kształcie twojej ulubionej emoji | cndirect |

Siamka! Nareszcie mamy sobotę, wymęczyłam się jak nigdy przez te dwa dni szkoły haha Do tego za tydzień mam ferie- nie za dobrze mi?:) Dzisiaj przychodzę by pokazać Wam mojego ostatniego ulubieńca. Kilka dni temu dotarła do mnie paczka z cndirect, w której znalazłam właśnie tę poduszkę w kształcie... kupy emoji. Jestem zachwycona, serio, takie poduszki w kształtach emoji podobały mi się zawsze, ale zamiast tradycyjnej śmiejącej się buźki, postawiłam na coś bardziej oryginalnego i tak oto prezentuje się mój najlepszy przyjaciel na zimowe wieczory. Do tego teraz na stronie jest przecena i możecie ją zakupić za jakieś 10 zł, więc naprawdę się opłaca:)
Na koniec kilka zdjęć z ostatnich dni, więcej znajdziecie oczywiście na instagramie: prywatny | blogowy | ask 
PODUSZKA TUTAJ | odwdzięczam się za pomoc przy klikaniu, wystarczy, że podacie jej cenę ($) w komentarzu, a postaram się polecić wszystkie blogi:)

[nie]kolejny post z postanowieniami

Siemka! Od razu zaznaczam- nie jest to kolejny post z postanowieniami, ani podsumowaniem 2015 roku. Nie tym razem. Postanowiłam sobie to oszczędzić- znajdziecie tego dość na każdym innym blogu:) Jedyne co chcę napisać- ten rok będzie świetny. Naprawdę. Uwielbiam swoje nastawienie. Zaczęłam chodzić na siłownię (ledwo pisze do Was przez te zakwasy haha), mam zaplanowane mnóstwo wyjazdów i koncertów, a do tego pełno motywacji i pozytywnych myśli. Będzie dobrze. Mam Wam do pokazania dwie paczki, które ostatnio dostałam, ale chcę trochę odczekać, -16' nie służy ładnym zdjęciom, nie poświęcę się aż tak bardzo haha Dzisiaj zostawię Was z inspiracjami, które wpadły mi w oko. Tak więc- Szczęśliwego Nowego Roku misie!:)
Opowiadajcie mi, jak tam Wasze nastawienie? Jutro pierwszy dzień szkoły po takim długim czasie- ale to dobrze, w końcu wrócę do normalnej rutyny!:)

Jack&Jack - bilet na koncert.

Siemka! Witam Was w nowym roku. Przyznam się, że jeżeli stwierdzenie "jaki pierwszy dzień w roku, taki potem cały rok" jest słuszne, to mam duże obawy, ponieważ cały wczorajszy dzień przeleżałam w łóżku, nie mogąc nic jeść ani pić, podsumowując- nigdy tak źle się nie czułam, ciekawe dlaczego haha Samego sylwestra spędziłam dobrze, chociaż ledwo dotrwałam do północy, ta impreza nie należała do tych najbardziej udanych, ale i tak, cieszę się, że spędziłam ten czas z najlepszymi osóbkami pod słońcem:) Dzisiaj chcę się Wam trochę pochwalić- kilka dni temu w końcu przyszedł mój bilet na koncert Jack&Jack. Jeżeli kojarzycie "magcon boys" to na pewno wiecie, o kim mówię. Czekam jeszcze na mój bilet m&g, który przyjdzie mi na dniach. Uwielbiam koncerty, a rok 2016 szykuje się w nie obfity!:)
 
A jak Wy spędziliście Sylwestra? Lubicie jeździć na koncerty? Jakie macie noworoczne postanowienia? | instagram | ask