ostatnie rzeczy od cndirect

Siemka! Kto dzisiaj wybiera się do kościoła ze święconką? Cieszycie się na te święta? Przygotowania skończone? Ja przychodzę do Was dzisiaj z ostatnim postem z rzeczami od cndirect (emoji pillow tutaj, szalik tutaj). Pokażę Wam bluzę i koszulkę. Bluza okazała się lekko mała, chociaż zamawiałam rozmiar większą, więc polecam ją jedynie dla osób 'bardzo małych', natomiast z koszulki jestem mega zadowolona, jest jako taki lekki oversize i noszę ją co chwilę:)
Na koniec proszę o pomoc, jeśli podacie w komentarzu cenę jednej (lub kilku) rzeczy, polecę Wasze blogi w kolejnych notkach. Z góry dziękuję kochani!

hotline bling | Ziomki Rozbickiego

Siemka! Jak tam u Was początek wolnego? Idą Wam przygotowania do świąt? Ja od rana ogarnęłam pokój i zrobiłam wszystko, co musiałam, a popołudnie spędziłam z Sarą (nareszcie zdążyłyśmy zrobić sobie jakieś normalne zdjęcia!). Do tego przyszła w końcu obudowa, na którą tak długo czekałam (zobaczycie ją poniżej). Inną sprawą, którą chcę się pochwalić jest to, że od wczoraj należę do grupy "Ziomki Rozbickiego" i mega się cieszę, bo Nikodema uwielbiam i dawno czekałam na jej utworzenie! Poniżej zdjęcie z Sara-już niedługo jedziemy do Warszawy, czekajcie na super vlog! <3
Teraz Wy opowiadajcie, co tam u Was ciekawego!:) | instagram | ask |

emoji pillow

Siemka! Czy u Was też jest tak pięknie? Jestem cała szczęśliwa, bo gdy wychodzę do szkoły, jest jasno! Słońce wychodzi o cała przyroda budzi się do życia. Uwielbiam wiosnę i lato, dlatego tak bardzo niecierpliwię się na ich nadejście! Odchodząc od jakże pozytywnego wstępu, chcę pokazać Wam moją poduszkę emoji, którą może już gdzieś u mnie widzieliście. Jest to ostatnio mój niezbędnik przy wylegiwaniu się na kanapie haha Ogromna ze mnie maniaczka rzeczy z motywem emoji, a ta kupa to całkowity hit, a do tego na cndirect dostaniecie ją za grosze!:) (emoji pillow - klik)-odwdzięczam się za kliknięcia, z góry dziękuję:)
Mam nadzieję, że wszyscy zaczęliście to wolne w dobrych humorach i pełni planów i energii na wykorzystanie każdej wolnej chwili w 100%! BUZIAKI! | instagram | ask |

pozytywna energia i mnóstwo planów!

Siemka! Wpadam do Was w super humorze (jakby to było coś nowego haha). Właśnie wróciłam ze spotkania z Pati, więc mam masę pozytywnej energii na cały tydzień. Do tego okazało się, że Jeremi będzie w moim mieście w kwietniu, więc planuje się kolejny koncert! Dzień później jadę z Sarą do Warszawy na Jack&Jack i zostajemy tam na noc. Kolejną sprawą jest majówka, już planujemy z dziewczynami wyjazd do Gdańska. Uwielbiam mieć tyle planów, a podróże to jedna z moich największych pasji! Już nie mogę się doczekać kręcenia vlogów dla Was!:)
Czy wy też czujecie już wiosnę? Zdjęcia są z dzisiaj i może nie było aż tak słonecznie, jak jeszcze kilka dni temu, ale pogoda robi postępy! Marzę o zrzuceniu tej grubej kurtki! A co tam u Was? Opowiadajcie!

Zróbmy razem coś dobrego- inicjatywa społeczna.

Siemka kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z czymś zupełnie nowym. Chciałabym zainteresować Was pewną akcją, której inicjatorem jest Mateusz Pawłowski- uczeń klasy IV Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Mateusz Ma 19 lat i jest osobą niewidomą. Zorganizował on już 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2015 roku pt. "Pieniądz przyszłości", a drugi w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko". W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób.
Ta inicjatywa społeczna polega na rozdawaniu gadżetów szkolnych dla dzieci. Do oddania są gadżety do szkoły takie jak linijki, zeszyty, plany lekcji, mini notatniki, naklejki oraz zakładki do książek.
Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam Was na stronę:
To cudowne, że na co dzień spotykamy jeszcze ludzi, którzy chętni są nieść bezinteresowną pomoc dla innych. Każdy z nas powinien dołożyć choć kawałek siebie dla takich inicjatyw. Szerzmy dobro i pomoc dla wszystkich, którzy tego potrzebują! Wspieram akcję całym serduchem i liczę, że i Was nią zainteresowałam.
"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

Paryski tydzień mody- miłe zaskoczenie!

PARYSKI TYDZIEŃ MODY to kolejna książka 'do kolorowania' z wydawnictwa KAKTUS. Szczerze Wam powiem, że jakoś nie jarały mnie tego typu książki, nie zamawiałam tych wszystkich 'ogrodowych', 'tatuażowych' czy 'miłosnych' egzemplarzy. Tym razem jednak postanowiłam zrobić wyjątek i... jestem zachwycona! To najlepsza książka ze wszystkich dotychczas! Grafika ogromnie mnie zaskoczyła, obrazki są dosłownie jak z 'tumblra', a wszystko tematycznie związane z Francją- budynki, sklepy, paryskie uliczki, stylizacje, pojedyncze dodatki, perfumy, sukienki.. dla każdego coś się znajdzie! 
Poniżej pokażę Wam niektóre grafiki, które znajdziecie w środku.
Książka idealna dla tych kochających modę, rysunek czy po prostu chcących się zrelaksować lub pokonać nudę! Ja osobiście ją uwielbiam, a niektóre rysunki traktują nawet jako szablony i z pełną odpowiedzialnością polecam Wam jej zakup! 

baseball cap | cndirect

Siemka! Jak tam u Was? Ja w tym tygodniu rozpoczęłam rekolekcje, więc nie muszę przejmować się nauką jeszcze przez dwa dni. Mimo, że mogłabym się w końcu wyspać, wstaję codziennie o 5 rano i jeżdżę na siłownię. W sumie jestem z siebie dumna, że tak daję radę, choć łatwo nie jest. Mam nadzieję, że efekty mi wszystko wynagrodzą:) Kupiłam sobie ostatnio selfie stick'a, więc mogę w końcu robić jakieś normalne zdjęcia na bloga. Poniżej widzicie moją ulubioną czapkę z vinted i szal z cndirect, który MAM NADZIEJĘ niedługo nie będzie mi już potrzebny. Kto tak jak ja wyczekuje już wiosny?
szalik- klik 
(jeśli podacie cenę w komentarzu, polecę, odwdzięczę się za każde kliknięcie:)