YOUNG STARS SHOW Warszawa 29/05/2016

Niestety nadszedł dzień, w którym kończę "koncertowy maj". Wczoraj byłam na ostatnim koncercie w Warszawie i powiem Wam, że mam teraz ogromną pustkę, ale jednocześnie ten koncert tak idealnie podsumował całą moją przygodę z young stars, że czuję się spełniona. Najważniejsze dla mnie osoby mnie kojarzą, a Sylwia na sam koniec śpiewała specjalnie dla mnie przecudowną piosenkę, przy czym poryczałam się jak głupia, sama nie wiem, raczej (RACZEJ HAHA) nie należę do tych "psycho fanek", ale jak Twoja idolka, osoba, dzięki której zaczęłam inaczej postrzegać świat, dzięki której codziennie rano mam uśmiech na twarzy, śpiewa, trzymając mnie za rękę.. wszystko we mnie pękło. Jestem tak szczęśliwa, że mogłam być na tych czterech koncertach Young Stars Show- poznałam mnóstwo świetnych osóbek, przeżyłam cudowne chwile, poznałam lepiej ludzi, którzy mnie inspirują i  których podziwiam. NIGDY nie przypuszczałabym, że dostanę taką szansę. Jeszcze miesiąc temu nawet bym o czymś tak wspaniałym nie śniła. 
 TUTAJ macie Vlog z wczorajszego wyjazdu, możecie zobaczyć jak to wszystko wyglądało, nie jestem w stanie opisać tego słowami:')

8 komentarzy:

 1. No no, widzę że dzieje się! :) Uwielbiam koncerty, zawsze można poznać ciekawych ludzi, doświadczyć za każdym razem czegoś nowego i przede wszystkim dobrze się bawić! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Personalna galaktyka absurdu - no nie mogę, kapitalny masz ten adres! Podoba mi się prosty i schludny layout bloga. Young Stars Festiwal? No niestety chyba jestem już za stary na takie imprezy. Ale coś o Saszan i Dawidzie Kwiatkowskim słyszałem :D. Z opisu wyczytałem też, że interesujesz się Azją. Więc przybijmy piątkę ^ ^

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Duzo teraz na koncerty jeździłaś :D
  http://official-patty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. To wspaniale, że mogłaś być w miejscu, które Cię uszczęśliwia, blisko muzyki i wspaniałych ludzi! :)

  Gdybyś miała ochotę poczytać opowiadanie o miłości i tajemnicach, to zapraszam serdecznie tutaj:

  kragksiezyca.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że koncerty są dla ciebie czymś wspaniałym. TO dobrze, że masz w życiu coś, co sprawia, że jesteś szczęśliwa, coś co pokochałaś i co wywołuje uśmiech na twojej twarzy :P Tylko pozazdrościć :P

  justmajka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia, musiało być genialnie ;)

  zapraszam do mnie:
  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to wiele dla mnie znaczy!

Odpowiadam na wszystkie pytania, odwdzięczam się, jeśli podasz adres swojego bloga to odwiedzę, skomentuję, a jeśli mi się spodoba, to zaobserwuję! :)