aktualizacja // mix zdjęć z ostatnich dni

Annyeong! Od jakiegoś dobrego miesiąca tu nie zaglądałam, chyba trochę dlatego, że przez ten ostatni czas wakacji chciałam odpocząć od rutyny i obowiązków. Na szczęście (?) za tydzień zaczynam studia i wracam do codzienności (co za tym idzie- i na bloga). Na publikację nadal czeka post z Festivalu (soon!) i zbiorowy haul z Ali, dlatego po malutku będę to tutaj uzupełniała:) 

Wspominając o studiach- zostaję w swoim mieście na Uniwersytecie (kierunek filologia angielska), a za rok znowu próbuję swoich sił na mojej wymarzonej koreanistyce (nigdy się nie poddam haha). Ten rok traktuję jako takie "przedstudia"- chcę wykorzystać ten czas na poznawanie nowych osób, czynne działanie przy organizacjach studenckich itd. Jak za rok dostanę się na koreanistykę to nie będę rzucona na głęboką wodę, już jakieś pojęcie o studiach będę miała:)
Co do tego roku, czeka mnie dużo pracy- poprawianie matury, studia, do tego pełno planów wyjazdowych, poświęcenie sprawom blogowym i korepetycje- dużo tego, ale to dobrze- lubię jak kalendarz pęka mi w szwach od wypełnionych rubryk!:)
// nawet nie jestem zdziwiona, że połowa moich zdjęć z ostatnich dni to jedzenie hahah//
A co tam u Was? Opowiadajcie!