VLOG z Young Stars Camp 2016 | wspólny teledysk i reklama Fanty!

Już wczoraj wróciłam do domu po całym dniu jazdy. Czuję się naprawdę dziwnie, jestem smutna, ale obiecałam sobie nie płakać, tylko cieszyć się tym, że mogłam przeżyć tak cudowne 10 dni z artystami i wszystkimi super osobami, które poznałam na obozie. "To dopiero początek naszej przygody..". Teraz na bieżąco będę dodawała notki z YOUNG STARS CAMP, jeszcze nie wiem, czy podzielę je na dni, czy bardziej na zdjęcia i wydarzenia, ale na pewno możecie spodziewać się ogromnej fotorelacji! Dzisiaj chcę wstawić tutaj VLOG, który zmontowałam na szybko jeszcze będąc na obozie. Do tego  NASZ WSPÓLNY OBOZOWY TELEDYSK nakręcony wraz z ekipą YOUNG STARS i reklamę Fanty Jeremiego, w której każdy z nas wziął udział:)
<- tutaj VLOG, szybko sklejony, najważniejsza pamiątka:')

 TUTAJ nasz wspólny klip (dziewczyna w onesie z tygryskiem wbiegająca do wody, przytulająca się z przyjaciółkami i leżąca na trawie to ja +scena, gdy Sylwie pocieszają trzy dziewczyny siedzące na ławce- ta po lewej to też ja XD)
 tutaj reklama Fanty, którą kręcił Jeremi odwiedzając nasze obozowe pokoje- za drugim (CHYBA dobrze pamiętam) wchodzi do nas (nasze super drzwi!) i ta dziewczyna w onesie z tygryskiem, która skacze ze szczęścia po tym, jak dostała autograf to ja (nie miałam pojęcia, że ten moment też został nagrany haha)

Za kilka dni wracam do Was z następnymi postami, enjoy!

2 komentarze:

  1. Taki obóz to świetna sprawa :)
    Z pewnością zobaczę klip :)

    https://fasionsstyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Vlog wyszedł swietnie widać ze miałaś tam super zabawę :3 moj blog

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to wiele dla mnie znaczy!

Odpowiadam na wszystkie pytania, odwdzięczam się, jeśli podasz adres swojego bloga to odwiedzę, skomentuję, a jeśli mi się spodoba, to zaobserwuję! :)