Young Stars Show: Wrocław | 08/05.2016

Siemka! Wczorajszy dzień był pełen emocji- może część z Was wie, byłam na jeden dzień we Wrocławiu. Sytuacja na początku była średnia, ponieważ okazało się, że koleżanka, która miała jechać ze mną właśnie do Wrocławia na koncert, jednak nie jedzie i musiałam wyruszyć sama. Martwiłam się ogromnie, że nie dam sobie rady, jednak dzięki kochanym osobom z grupy, którzy zaproponowali, że po mnie wyjdą i w ogóle, byłam spokojna. Na peronie w Bydgoszczy spotkałam siostrę mojej przyjaciółki i okazało się, że ona jedzie na ten sam koncert haha Wtedy to już w ogóle byłam spokojna, bo postanowiłyśmy trzymać się razem! Do Wrocławia zajechałyśmy po godzinie 12, a o 13 byłyśmy już pod klubem. Jak zwykle, poznałam pełno super osóbek, które pozdrawiam całym serduchem! Chwilę postałyśmy, pogadałyśmy i w końcu zaczęli wpuszczać m&g!
Jako, że byłyśmy na przodzie, zajęłyśmy sobie miejsca przy samej scenie i uzgodniłyśmy z resztą dziewczyn, że pilnujemy się tam nawzajem- dzięki temu nikt nam potem nie zajął tych miejsc haha Ogólnie w skrócie- mam zdjęcia ze wszystkimi (Z ARTUREM TEZ!), udało mi się nagrać pozdrowienia dla dziewczyn z Bydgoszczy, Joker mnie kojarzył z Bydgoszczy ("ty to ta krzykaczka, właśnie, kojarzę cię" haha), a gdy podeszłam do Sylwii Lipki, ona powiedziała, że "skądś cię kojarzę" (wtedy przeżyłam SZOK), do tego jestem na każdego snapie i Joker nagrywał z mojego telefonu filmik ze sceny, a po koncercie gadałyśmy sobie z tancerzami haha! Byłam chyba najszczęśliwsza na świecie. Nie dość, że spędziłam czas mega miło, bo wszystkie osoby były mega kochane, to jeszcze poznałam całą ekipę Young Stars i do tego miałam miejsce pod sceną. CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ? [no dobra, mogłam wyjść trochę lepiej na zdjęciach, ale whatever haha]
Jeśli chodzi o same show, to jak zwykle jestem w 100% zakochana w ich głosach, ruchach scenicznych i atmosferze, jaka panuje dzięki temu, że są tak naturalni, szczerzy i kochani. Mimo, że miałam może jakieś 20% baterii udało mi się zrobić parę zdjęć, więc jestem zadowolona!
Kocham koncerty właśnie za to wszystko- nic nie daje mi tyle energii, motywacji i pozytywnych emocji!
Mam dla Was nawet krótki vlog z wyjazdu, ale muszę go najpierw załadować, więc pojawi się w kolejnej notce, enjoy!
edit. VLOG Z KONCERTU WE WROCŁAWIU TUTAJ

7 komentarzy:

 1. Wow. Pozazdrościć takiego koncertu. Niesamowite, jakie ładne zdjęcia można zrobić, gdy ma się 20% baterii XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam ich :)
  Ale wyjazd naprawdę był udany :)
  tzanetat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale zazdroszczę koncertu, kochana! Szczególnie Sylwii Lipki i braci Sikorskich! Widać po zdjęciach, że się dobrze bawiłaś :)

  Pozdrawiam gorąco ♡♡♡
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 4. tez chcialabym pojechac na young stars ;D
  Mój blog - klik

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że było bardzo fajnie i świetnie się bawiłaś :)
  http://modishnessblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Musiało być naprawdę genialnie!

  https://strong-power.blogspot.com/2016/05/13052016.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to wiele dla mnie znaczy!

Odpowiadam na wszystkie pytania, odwdzięczam się, jeśli podasz adres swojego bloga to odwiedzę, skomentuję, a jeśli mi się spodoba, to zaobserwuję! :)