Zróbmy razem coś dobrego- inicjatywa społeczna.

Siemka kochani! Dzisiaj przychodzę do Was z czymś zupełnie nowym. Chciałabym zainteresować Was pewną akcją, której inicjatorem jest Mateusz Pawłowski- uczeń klasy IV Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Mateusz Ma 19 lat i jest osobą niewidomą. Zorganizował on już 2 konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2015 roku pt. "Pieniądz przyszłości", a drugi w 2014 roku pt. "Kreatywne dziecko". W każdym konkursie wzięło udział ponad 700 osób.
Ta inicjatywa społeczna polega na rozdawaniu gadżetów szkolnych dla dzieci. Do oddania są gadżety do szkoły takie jak linijki, zeszyty, plany lekcji, mini notatniki, naklejki oraz zakładki do książek.
Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam Was na stronę:
To cudowne, że na co dzień spotykamy jeszcze ludzi, którzy chętni są nieść bezinteresowną pomoc dla innych. Każdy z nas powinien dołożyć choć kawałek siebie dla takich inicjatyw. Szerzmy dobro i pomoc dla wszystkich, którzy tego potrzebują! Wspieram akcję całym serduchem i liczę, że i Was nią zainteresowałam.
"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."

10 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł na akcję :)
  klaudiawmoimswiecie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się cieszę tak jak ty, że są na świecie jeszcze ludzie, którzy pomagają innym. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o tej akcji. Bardzo fajny pomysł :) Wielki szacunek dla niego!
  anonimoowax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna akcja :) Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł :)
  http://meeveryday98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam juz o tej akcji i mysle ze ta inicjatywa jest świetna :3 moj blog

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to wiele dla mnie znaczy!

Odpowiadam na wszystkie pytania, odwdzięczam się, jeśli podasz adres swojego bloga to odwiedzę, skomentuję, a jeśli mi się spodoba, to zaobserwuję! :)