Justin Bieber, Purpose Tour: POLAND

Siemka! Wpadam nagle, cały dzień mam ogromne wahanie nastrojów= raz latam w to i z powrotem, a zaraz płaczę ze szczęścia i nie mogę uwierzyć w to, co właśnie się dzieje. Rano ogłoszony został koncert. Koncert, na który czekałam od 2009 roku, gdy zobaczyłam na YouTube nagrania nastolatka, którego z każdym dniem kochałam coraz bardziej. JUSTIN BIEBER. Pamiętam, jak przeżywałam, gdy Justin był w Polsce-nie mogłam jechać, nie starałam się wystarczająco. Obiecałam sobie wtedy, że następnym razem nie zmarnuję szansy. I jestem. Piszę do Was pełna zapału i motywacji. Jedyne, o czym teraz myślę to to, że muszę zarobić pieniądze. Posprzedaję książki, płyty, ciuchy... wszystko. Wszystko po to, by móc zobaczyć mój cały świat na żywo. Nie zdajecie sobie sprawy, jakie to dla mnie ważne. Moje największe marzenie może się spełnić, wszystko leży w moich rękach. Tak bardzo się cieszę, mogoąc pisać tę notkę. Siedzę, słucham piosenek Justina i jestem dumna, że  w końcu mogę to napisać. Za 337 dni zobaczę cały mój świat, pamiętajcie- Believe and Never Say Never.

10 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki aby się udało i jestem pewna że Ci się uda kochana :)
  Pozdrawiam,
  Szwajjka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciągle miałam nadzieję,że to będzie Demi a nie Justin,Lovatic bardzo się starają żeby sprowadzić Demi do Polski,żałuję,że to nie ona,JB był już w Polsce :) Ale cieszę się z Twojego szczęścia.Ja byłam kiedyś wielką fanką Justina zanim wgl usłyszałam o tych nazwach Belieber,bardzo lubiłam jego muzykę ale teraz już nie jestem,jednak nadal lubię sobie posłuchać jego starych utworów: Love me,Never Say Never itp :)
  POZDRAWIAM MAGDA PE (kliknij)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koncert prawie w moje urodziny, niestety ale jednak nie jestem jego fanką, po prostu wole inną muzykę :*

  Sometimes my-klik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak bardzo Ci gratuluję! To musi być niesamowite uczucie być tak blisko swojego największego marzenia i oczywiście życzę powodzenia w zbieraniu pieniędzy :D Może wspólna obserwacja? :)
  http://olkiks.blogspot.com/
  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci powodzenia. Również chciałam jechać na Justina z moją przyjaciółką, która jest Belieber, niestety to nie wypali, do Krakowa trochę mam, nawet gdybym uzbierała potrzebną sumę pieniędzy, moja mama nie chce słyszeć nic o żadnym Krakowie, ech.

  http://large-means-beatiful.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bede trzymac za ciebie kciuki, na pewno uda ci sie uzbierać pieniądze. Ja tez chce pojechać, miejmy nadzieje, ze nie wykupią wszystkich biletów przed nami :)
  colorfulpantaloons.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. O BOŻE WIDZIMY SIE MARTA NDOWSWQOISQWIN dolazł list? :D
  ✿Jestem Folta - kliik✿

  OdpowiedzUsuń
 8. cieszę się razem z Tobą ;) ja wciąż czekam na 1D lmao

  justdarcyy.blogspot.com - KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podoba mi się post. :)
  Pozdrawiam i Zapraszam. :)
  Nie zapomnij zaobserwować! :)
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, to wiele dla mnie znaczy!

Odpowiadam na wszystkie pytania, odwdzięczam się, jeśli podasz adres swojego bloga to odwiedzę, skomentuję, a jeśli mi się spodoba, to zaobserwuję! :)